Sponsorki szukam

Prywatne i darmowe ogłoszenia – polskie sponsorki szukają kochanka

Napalona sponsorka szuka

Napalona sponsorka szukaJestem bardzo napaloną smukłą blondynką, szukającą swojego seksualnego dzikusa. Jestem samotną kobietą, która ma wiele fantazji do zrealizowania. Mam ochotę spróbować wielu nowych rzeczy, jednym słowem jestem otwarta na Twoje propozycje. Jeśli chodzi o mój typ mężczyzny, to szukam kogoś z poczuciem humoru i dystansem do świata. Nie cierpię ponuraków! :) Sama jestem pełna pozytywnej energii i bardzo chciałabym się nią podzielić. Nie narzekam na brak pieniędzy, więc jeśli Ty masz z tym problem, mogłabym coś zaradzić. Szukam raczej mężczyzny dojrzalszego, który ma doświadczenie łóżkowe i mógłby mnie mile zaskoczyć. Jeśli chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć, więcej informacji na priv. Zapraszam! :)

Categories
Nowe sponsorki

  2 comments already | Leave your own comment

 1. 12/19/2014 | 08:47 Permalink

  Jestem młodym, wysportowanym facetem i podchodze z dystansem do świata. Napisz do mnie, a pokaże Ci pozycje, o których nawet nieśniłaś, mam nadzieje że oboje będziemy się dobrze bawić.

  Respond to this comment

 2. 4/25/2015 | 04:04 Permalink

  Witam!Mam 35 lat, brunet, 178cm wzrostu. Mieszkam w Lublinie. Szukam znajomości ze zdecydowaną kobietą, która uwielbia spędzać czas na łóżkowych igraszkach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie. Pozdrawiam.

  Respond to this comment

 3. Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>